Plakat dotyczy wydarzenia „Olsztyńskie spotkania z kulturą i sztuką”, w ramach którego organizowane będą warsztaty tworzenia lampionów. Na warsztaty zapraszani są wszyscy mieszkańcy Olsztyna. Zajęcia będą realizowane w dwóch grupach po maksymalnie 15 osób każda. Pierwsza grupa odbędzie się 17 października 2024 roku w godzinach 12:00-16:00, a druga 22 października 2024 roku w tych samych godzinach.  Miejsce warsztatów to Planeta 11, filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, zlokalizowana przy alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 38, 10-001 Olsztyn. Uczestnicy będą mieli możliwość własnoręcznego tworzenia lampionów, co symbolizują dołączone na plakacie zdjęcia przedstawiające słoiki udekorowane wstążkami, liśćmi i innymi ozdobami, z umieszczonymi wewnątrz świeczkami.  W celu zapisania się lub uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z Fundacją Szansa – Jesteśmy Razem w Olsztynie, dzwoniąc pod numer telefonu: 695 966 540. Wydarzenie jest współfinansowane przez Samorząd Olsztyna.  Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!

Olsztyńskie spotkania z kulturą i sztuką

Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem serdecznie zaprasza na warsztaty pt. "Olsztyńskie spotkania z kulturą i sztuką"!

Warsztaty skierowane są do wszystkich mieszkańców Olsztyna i mają na celu promowanie aktywnego udziału osób z niepełnosprawnościami, zwłaszcza niewidomych i słabowidzących, w życiu kulturalnym i artystycznym.

Nasze cele:

• Włączenie osób z dysfunkcją wzroku w czynny udział w życiu społecznym i kulturalnym.
  • Budowanie poczucia wspólnoty poprzez integrację i współdziałanie.
  • Zapewnienie równego dostępu do oferty kulturalno-edukacyjnej, uwzględniającej potrzeby osób z niepełnosprawnością wzroku.

Co będziemy robić?

W trakcie dwóch czterogodzinnych spotkań integracyjnych, wspólnie stworzymy jesienne lampiony przy użyciu różnych technik plastycznych. Warsztaty są otwarte dla dzieci, młodzieży, seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami.

Terminy warsztatów:

• I grupa: 17.10.2024
  • II grupa: 22.10.2024

Miejsce:

Planeta 11, Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie
ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 38, 10-001 Olsztyn.

Zapisy:

Liczba miejsc ograniczona do 15 osób na każde spotkanie! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz, dzwoniąc pod numer: 695 966 540.

Zadanie jest współfinansowane przez Samorząd Olsztyna.