Moje Mazowsze - aktywni razem

Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem pragnie pomagać w tworzeniu osobom z niepełnosprawnościami, w szczególności z dysfunkcją wzroku warunków do jak najpełniejszego uczestnictwa we wszystkich dziedzinach życia społecznego poprzez organizację imprez kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych.

Zadanie publiczne pn. Moje Mazowsze – aktywni razem sfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych za pośrednictwem Województwa Mazowieckiego.

W ramach projektu "Moje Mazowsze - aktywni razem" zrealizujemy 8 multidyscyplinarnych przedsięwzięć dla niepełnosprawnych mieszkańców Mazowsza, tj.:
1. imprezę rekreacyjno-kulturalną w Pałacu Kultury i Nauki ph. "Moje Mazowsze - bądźmy razem"
2. wyjazd turystyczno-rekreacyjny do Radomia
3. sześć mazowieckich spotkań kulturalnych

Plakat promuje projekt organizowany przez Fundację Szansa – Jesteśmy Razem, zatytułowany "Moje Mazowsze – Aktywni Razem!". W ramach tego projektu zorganizowane zostaną wielodyscyplinarne przedsięwzięcia dla osób niepełnosprawnych z Mazowsza, w tym: impreza rekreacyjno-kulturalna pt. "Moje Mazowsze - bądźmy razem", wyjazd turystyczno-sportowy do Radomia oraz sześć mazowieckich spotkań kulturalnych. Zadanie publiczne pn. "Moje Mazowsze – aktywni razem" jest współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, które zostały uzyskane za pośrednictwem Województwa Mazowieckiego. Na dole plakatu znajdują się logotypy 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, Mazowsze dla organizacji pozarządowych oraz Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej. W tle widoczny jest spokojny krajobraz jeziora otoczonego drzewami w jesiennych barwach.